Latviski   

Autosalons

Autosalonā "RAISER" Jūs varat izvēlēties dažādu marku un modeļu lietotas automašīnas un varat iegādāties tās par pieņemamu cenu. Autosalonā pastāvīgi piedāvājumā ir 50 un vairāk automobīļu.

Piedāvātie pakalpojumi:

 

 

 

 

  • Pirkšanas-pārdošanas dokumentu noformēšana. (Rēķins-Uzziņa). Rēķinu - uzziņu izrakstīšana, transporta līdzekļa īpašnieka juridiskā maiņa uz vietas, pakalpojuma maksa 25 Eur.
  • Pārdošana un pieņemšana komisijā. Pārdošana, izmantojot mūsu autosalona starpniecību, ļaus Jums pārdot transporta līdzekli pēc Jūsu noteiktās cenas, pie tam Jums nebūs jāmeklē pircējs, jātērē laiks automašīnas atrādīšanai un jākaulējas par cenu. Visas šīs rūpes mēs ņemam uz sevi. Jūsu transporta līdzekļa glabāšana un autostāvvieta  20 Eur  mēnesī.  
  • Līzings, apdrošināšana. Mēs piemeklējam un piedāvājam visizdevīgākos nosacījumus automašīnas iegādei līzingā (konsultācijas un palīdzība līzinga noformēšanā), kā arī OCTA, KASKO apdrošināšanas noformēšana kopā ar apdrošināšanas kompāniju BTA. 
  • Sagatavošana pārdošanai. Mūsu autosalons palīdzēs Jums veikt pirmspārdošanas automašīnas priekšdarbus: tīrīšana, tehniskā pārbaude un defektu novēršana mūsu autoservisā, tehniskās apskates iziešana, reklāma masu saziņas līdzekļos, kā arī internetā.
  • Piegāde no Vācijas. Mūsu autocentrā Jūs varat pasūtīt automašīnu no Vācijas. Mūsu partneri Vācijā sazināsies ar automašīnas pārdevēju un pilnībā pārbaudīs automobiļa kvalitāti, tā vēsturi. Pie tam visos gadījumos ir iespējams samazināt automašīnas pirkuma summu. Mūsu partnera izmaksas Vācijā sastāda 350 Euro.

   Pēc Jūsu vēlēšanās, pēc automašīnu reģistrācijas CSDD, mēs varam veikt automašīnas tehnisko apkalpošanu un iziet tehnisko apskati, tāpat arī uzstādīt nepieciešamo signalizāciju, saskaņā ar apdrošināšanas kompānijas prasībām un izdevīgi apdrošināt Jūsu automobili (OCTA, KASKO).

   Ja Jūs atradāt paši automašīnu Vācijā, mūsu partneri varēs novērtēt tā kvalitāti un palīdzēt iegādāšanas procesā.

   Sīkāku informāciju Jūs varat saņemt pa telefonu 29206144. Tāpat arī varat uzdot sev interesējošus jautājumus sadaļā „Kontakti”.

  • Automobīļu apmaiņa. Mēs varam piedāvāt Jums izdevīgu Jūsu automašīnas apmaiņu pret citu. Bezmaksas Jūsu automašīnas novērtēšana uz vietas.
  • Kontaktinformācija.mob.28350252

Akcijas

 • Jūlijs 01.07.2019

  AKCIJA!* BEZMAKSAS—piekares pārbaude uz stenda. 20% atlaide piekares un stūres iekārtas rezerves daļām. Akcija spēkā...vairāk

 • Jūnijs 17.06.2019

  Autocentra „Raiser” darba laiks LĪGO svētkos: 21.jūnijā no 8:00 līdz 19:00, 22, 23, 24.jūnijs- BRĪVS...vairāk

 • Jūnijs 10.06.2019

  LĪGO SVĒTKU DĀVANA! BEZMAKSAS piekares pārbaude automašīnai uz stenda! *Akcija spēkā no 10.06.2019. līdz 21.06.2019....vairāk

 • Jūnijs 05.06.2019

  Autocentrs „Raiser” veic auto kondicioniera apkopi: - Kondicionieru pārbaude, - Kondicioniera uzpildīšana, - Salona gaisa...vairāk

 • Jūnijs 03.06.2019

  Atlaides jūnijā! Eļļām Mobil– 10% Eļļas  filtriem - 20% *Kamēr rezerves daļas ir pieejamas noliktavā...vairāk